ZAPRASZAMY CIĘ DO SPRAWDZENIA NASZEJ OFERTY WAKACYJNEJ

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CIEKAWA PRACA

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Agnieszka

Magister filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. W zespole lektorów Leader School Konin od 2012 roku. Jest licencjonowaną lektorką metody BLS Communication. Prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi, ale również z dziećmi i młodzieżą. Jest pasjonatką czytania książek o różnorakiej tematyce. Zawsze uśmiechnięta, pogodna, komunikatywna i bardzo kreatywna.

Agnieszka

Magister filologii romańskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. W zespole lektorów Leader School Konin od 2013 roku. Jest licencjonowaną lektorką w nauczaniu metodą bezpośrednią. Prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Lubi czytać książki o różnorakiej tematyce. Pasjonuje się muzyką. Interesuje się językiem i kulturą Francji. Zawsze uśmiechnięta, pogodna, komunikatywna.

Łukasz

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu . Ukończył Studia Podyplomowe Kształcenia Tłumaczy Specjalistycznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W zespole lektorów Leader School Konin od 2011r. Jest licencjonowanym lektorem metody BLS Communication. Prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Zawsze uśmiechnięty, zaangażowany, dba, by rozbudzić w swoich uczniach pasję do języka angielskiego. Jego motto to : „Don’t worry, be happy”.

Martina

Absolwentka PWSZ w Koninie na kierunku filologia angielska z przedsiębiorczością i językiem biznesu. W zespole lektorów Leader School Konin od 2015 roku. Jest licencjonowaną lektorką metody BLS Communication. Prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą. W wolnym czasie lubi czytać książki, słuchać muzyki, jeździć na rowerze. Jej pasją są podróże, w czasie których odkrywa nowe smaki potraw z każdego zakątka Europy.

Natalia

Absolwentka PWSZ w Koninie na kierunku filologia angielska. W zespole lektorów Leader School Konin od 2015 roku. Jest licencjonowaną lektorką metody BLS Communication. Prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi, ale również z dziećmi i młodzieżą. Interesuje się językiem i kulturą Wielkiej Brytanii. Pasjonuje ją muzyka i gra na instrumentach, od 8 lat jest członkiem wielu orkiestr dętych. Jest osobą uśmiechniętą, pogodną oraz komunikatywną.

Aleksandra

Magister filologii germańskiej z uprawnieniami pedagogicznymi, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W zespole lektorów Leader School Konin od 2013 roku. Jest licencjonowaną lektorką metody BLS Kommunikation. Prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi, ale również z dziećmi i młodzieżą. Jest miłośniczką filmów dokumentalnych, zaraża swych słuchaczy pasją do kultury niemieckiego obszaru językowego. Interesuje się sportem. Jest osobą pogodną, komunikatywną i kreatywną.

Tomasz

Magister filologii germańskiej z uprawnieniami pedagogicznymi. W zespole lektorów Leader School Konin od 2011 roku. Jest licencjonowanym lektorem metody BLS Kommunikation. Prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi, ale również z dziećmi i młodzieżą. Lubi podróżować, poznawać obyczaje i kulturę krajów niemieckiego obszaru językowego. Swych słuchaczy zaraża pasją do języków germańskich. Interesuje się sportem. Jest osobą uśmiechniętą, pogodną, komunikatywną i kreatywną.

Katarzyna

Lektor języka włoskiego

Agnieszka

Lektor jezyka hiszpańskiego, francuskiego, angielskiego

Monika

Lektor języka angielskiego

Natalia

Lektor jezyka angielskiego

Adrien

Lektor jezyka angielskiego, francuskiego

Katarzyna

Lektor języka niemieckiego

Estera

Lektor jęyka angielskiego