Nauka języka obcego – myślisz Leader School Konin

Zaproszenie na zajęcia

Leader School Konin tworzą ludzie z pasją. Dla nas nauczanie języków obcych to prawdziwe wyzwanie, a zadowolenie klientów i uśmiech dzieci, które nie mogą doczekać się kolejnych zajęć to najlepsza nagroda za to co robimy.
Nasi lektorzy i trenerzy to akredytowana, świetnie wyszkolona kadra posiadająca wiedzę popartą kwalifikacjami i praktyką.

Naszymi klientami są całe rodziny.

LSK to szkoła nauki języków obcych dla każdego, a także efektywnej nauki wspierającej dzieci w edukacji szkolnej. Dzięki połączeniu unikatowej metodyki zajęć z bogactwem materiałów dydaktycznych nauka jest przyjemna i bardzo skuteczna.
Naszym atutem jest nowoczesność, innowacyjność w prowadzeniu zajęć, a cel do którego dążymy określa słuchacz.

Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie:

Dzieci w wieku 2-10 lat język angielski

  • uczymy języka angielskiego wyjątkową, najlepszą i cały czas dynamicznie rozwijającą się metodą Leo English, która angażuje wszystkie zmysły dzieci i pozwala na harmonijny rozwój zdolności językowych w parze z inteligencją emocjonalną. To dobrane do wieku, szczegółowo zaplanowane lekcje, w których dziecko uczestniczy z przyjemnością, a Ty cieszysz się jego sukcesami.

Starsze dzieci w wieku 11-14 lat

  • Dzieci w wieku 11- 14 lat, które biorą udział w zajęciach językowych otrzymują nie tylko solidne podstawy gramatyczne, ale co ważniejsze praktyczną umiejętność komunikowania się i przygotowanie do pierwszych szkolnych egzaminów.

Dzieci od 8 do 13 lat efektywna nauka

  • mamy fascynujące zajęcia efektywnej nauki Leo Maniak. Dzięki nim dyktanda, prace domowe i sprawdziany nie są już przyczyną stresu dzieci i rodziców. Potrafimy sprawić, aby dziecko osiągnęło zamierzone efekty w nauce, a rodzic zyskał święty spokój.

Młodzież i dorośli język angielski

  • wreszcie mówią w wybranym języku obcym, gdy uczą się metodą BLS. W odróżnieniu od nauki tradycyjnej szybko przełamują barierę mówienia, a indywidualnie dobrane pomoce dydaktyczne zachęcają do nauki i przynoszą fantastyczne efekty.

U nas uczysz się tak jak lubisz – tak jak chcesz.

W naszej szkole oprócz języka angielskiego i niemieckiego możesz uczyć się hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego.
Przygotowujemy ze 100% skutecznością do różnych egzaminów i certyfikatów, matury , FCE, CPE i STANAG.

Gdzie nas znajdziesz?

Nasza szkoła znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 37. Atutem lokalizacji Leader School jest dogodny dojazd z każdej części miasta i miejscowości sąsiadujących z Koninem, bezpłatny parking oraz sąsiedztwo przystanków MZK.
Zapraszamy!!! Możesz również do nas zadzwonić: tel. 500 867 807 lub 63 226 22 26